https://dpmptsp.pareparekota.go.id/sdemo/
https://www.high-endrolex.com/14

Aktualności

Co się dzieje ciekawego

Zapraszamy na szkolenie ZARZĄDZANIE RYZYKIEM I KIEROWANIE ZESPOŁEM W RATOWNICTWIE WODNYM

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w planowanym jednodniowym szkoleniu, które jest dedykowane ratownikom, kierownikom i koordynatorom zespołów ratowniczych, pracującym na różnych rodzajach obiektów / akwenów.

Ratownictwo wodne to bardzo wdzięczna, choć trudna i odpowiedzialna praca. Chcąc się rozwijać, chcąc rozumieć swoje zadania, obowiązki, przywileje i uprawnienia, a także poszukując nowych rozwiązań dla poprawy bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy - należy stale podnosić kompetencje. Dobrze jest w związku z tym nawiązywać kontakty z różnymi środowiskami, czasem nawet o odmiennych poglądach - by mieć szersze spojrzenie na całą dziedzinę, by znać argumenty i pomysły na każdą kwestię - wypracowane przez wielu specjalistów.

Zapraszamy na nasze szkolenie, na którym pomożemy Państwu przygotować się do jak najlepszego pełnienia swoich obowiązków, ale też do zabezpieczenia się przed potencjalnymi zagrożeniami. 

Termin szkolenia: 21 października 2017 r. , godz. 10.00 - 18.00
Cena: 250 zł.
Miejsce szkolenia: Kalisz, ul. Łódzka 19, II piętro, pokój nr 7

Uczestnicy otrzymują certyfikaty, stanowiące potwierdzenie posiadania kwalifikacji przydatnych  w ratownictwie wodnym.

Liczba miejsc ograniczona (max 10 osób). O zakwalifikowaniu decyduje kolejność wpływu zgłoszenia.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.