Aktualności

Co się dzieje ciekawego

Zarządzanie ryzykiem i kierowanie zespołem w ratownictwie wodnym

BRAK WOLNYCH MIEJSC.

Szanowni Państwo, w odpowiedzi na zainteresowanie grupy "wodniaków", udziałem w szkoleniu z Zarządzania ryzykiem i kierowania zespołem w ratownictwie wodnym, informujemy, że został wyznaczony termin kolejnego panelu tego warsztatu. Do tej grupy możemy przyjąć dodatkowo max. 3 osoby.

Ratownictwo wodne to bardzo wdzięczna, choć trudna i odpowiedzialna praca. Chcąc się rozwijać, chcąc rozumieć swoje zadania, obowiązki, przywileje i uprawnienia, a także poszukując nowych rozwiązań dla poprawy bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy - należy stale podnosić kompetencje. Dobrze jest w związku z tym nawiązywać kontakty z różnymi środowiskami, czasem nawet o odmiennych poglądach - by mieć szersze spojrzenie na całą dziedzinę, by znać argumenty i pomysły na każdą kwestię - wypracowane przez wielu specjalistów.

Zapraszamy na nasze szkolenie, na którym pomożemy Państwu przygotować się do jak najlepszego pełnienia swoich obowiązków, ale też do zabezpieczenia się przed potencjalnymi zagrożeniami. 

Termin szkolenia: 9 grudnia 2017 roku, godz. 10.00 - 17.00
Cena: 250 zł.
Miejsce szkolenia: Kalisz, ul. Łódzka 19, II piętro, pokój nr 7

Uczestnicy otrzymują certyfikaty, stanowiące potwierdzenie posiadania kwalifikacji przydatnych  w ratownictwie wodnym.

Zgłoszenia przyjmowane są na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.